Mostantól ózonnal a biztonságotokért

Mától múzeumunk és mintaboltunk helységeit rendszeresen fertőtlenítjük ózonnal. Tudjuk, hogy nálunk senki nem készül vakbélműtétre, de azt gondoltuk, ez most egy szükséges lépés annak érdekében, hogy mindannyian biztonságban érezzétek magatokat épületünkben.Az esetleges “kórházszag” miatt elnézéseteket kérjük, igyekszünk majd elnyomni kávé

Digitális látogatás a Mézeskalács Múzeumban 1.

A több mint másfél évtized során, mióta a Mézeskalács Múzeumot megnyitottuk, százezer embernél is többnek meséltünk a mézeskalács, a gyertyaöntés, a cukorkakészítés és a Petrits család múltjáról, jelenéről, jövőjéről; a kiállított tárgyakról és arról, ami a tárgyak mögött van. Amíg személyesen találkozunk, mesélek itt. Íme egy digitális látogatás első része a Mézeskalács Múzeumban.