Blogok | Mézeskalács Múzeum

Blogok

Elkészült a felújítás második üteme

Március 16-tól újra a megszokott nyitvatartással várjuk Látogatóinkat. A múzeum teljesen kész, az üzlet is visszaköltözött a faházikóból. Néhány bútor még nem készült el, de most nem is igazán erre koncentráltunk, hanem tekintettel a járványhelyzetre a BIZTONSÁGOT tettük első helyre.
A következő lépéseket tettük mindannyiunk biztonsága és a járvány terjedésének megszűntetése érdekében:
- Minden frissen festett és mázolt.
- A padozat teljes, mély alaptisztításon esett át, és azóta rendszeres, fertőtlenítő felmosást kap.

Nagy öröm

A mézeskalács Múzeum felújításának első üteme elkészült. A tetőcsere, nyílászárócsere és hőszigetelés nem csak csudiszép új külsőt és korszerű épületet jelent. Ezzel letettük az alapokat a második ütemhez, ami már számotokra is kézzel fogható plusszokat fog adni.
Köszönjük a türelmeteket, megértéseteket és a segítségeteket, amit az építkezés során kaptunk tőletek.

Feliratkozás RSS - blogok csatornájára