Sátorbontó hosszú hétvége sütivel és meglepivel | Mézeskalács Múzeum

Sátorbontó hosszú hétvége sütivel és meglepivel

Ugye te is örülsz a tavaszi hangoknak? Ünnepeld velünk a tavasz érkezését a március 15-höz kötődő hosszú hétvégén!
Nagyon jó szolgálatot tett kerthelyiségünk fűthető sátra a télen, de úgy látjuk, lassan ideje lebontani.
Az ünneplést pedig így gondoltuk:
★ Március 15-én nyílt nap a Mézeskalács Múzeumban. Egész nap, folyamatosan fog menni a hatalmas sikerű, szekszárdi összefogással készült filmünk. Az ajtó nyitva lesz, hozhatod a családod, a hosszú hétvégére érkező vendégeidet. (ha szeretnétek saját kézzel mézeskalácsot díszíteni vagy viaszgyertyát tekerni, mindössze 400,- forintért ezt is megtehetitek)
★ Március 16-án megmutatjuk nektek legújabb süteményünket, saját mézeslapból, márccal készített, különleges MARLENKÁNKAT, melyet meg is kóstolhattok és meg is vásárolhattok. FONTOS: most még csak limitált mennyiségben. Kóstoló után természetesen számítunk a véleményetekre.
★ Március 17-én a húsvétvárás jegyében minden harmadik nyuszinyalóka és mézeskalács nyuszi ajándék.

Bankkártyával is fizethet

Kedvezmények