Elkészült a felújítás második üteme | Mézeskalács Múzeum

Elkészült a felújítás második üteme

Március 16-tól újra a megszokott nyitvatartással várjuk Látogatóinkat. A múzeum teljesen kész, az üzlet is visszaköltözött a faházikóból. Néhány bútor még nem készült el, de most nem is igazán erre koncentráltunk, hanem tekintettel a járványhelyzetre a BIZTONSÁGOT tettük első helyre.
A következő lépéseket tettük mindannyiunk biztonsága és a járvány terjedésének megszűntetése érdekében:
- Minden frissen festett és mázolt.
- A padozat teljes, mély alaptisztításon esett át, és azóta rendszeres, fertőtlenítő felmosást kap.
- Az üzlethelységben UV fertőtlenítős légszűrő, légtisztító berendezést állítottunk munkába.
- Az üzlet átalakításának köszönhetően mostantól az egész múzeumot és üzletet egyetlen kilincs érintésével végigjárhatod. Ezt a kilincset félóránként legalább egyszer fertőtlenítjük.
- A pultot is óránként áttöröljük.
- Érintős kártyával is fizethetsz.
- Párologtatóban citromolajat párologtatunk. Fertőtlenítő hatású, kellemes illatú, hangulatos. Saját gyártású teamécsesünk pedig extra minőségben és mennyiségben áll rendelkezésre :)

Bankkártyával is fizethet

Kedvezmények