Kézműves belépőjegyeink helyett egy sokkal jobbat gondoltunk. Mit szólnál hozzá, ha a múzeum területén belül Mézeskalács krajcárral és félkrajcárral fizethetnél? Mesés ötlet ugye?

Mézeskalács krajcárok a mézeskalács múzeumban

Félkrajcáron és 1 krajcáron vásárolhatsz kézműves foglalkozást, mint mézeskalács díszítés, viaszgyertya tekerés, jelzett időpontokban márthatsz gyertyát vagy süthetsz velünk friss, forró, zamatos szilva és kajszilekváros mézeskalács lepényt is. Játszhatsz nálunk gondolkodtató játékot, sőt bizonyos termékeket is vásárolhatsz. Krajcáros termékeink aktuális kínálatát ide kattintva találod.

Ráadásul ahhoz sem ragaszkodunk, hogy belépőjegyhez kapott félkrajcáros fakorongot vagy az 1 krajcáros pénz érmét házon belül elköltsd. Akár emléktárgyként is megtarthatod (az 1 krajcáros érme különösen szép, hidd el, meg fog kísérteni a gondolat, hogy magaddal vidd).

Az új krajcáros belépőjegyek