Játsz velünk és nyerj

Gyere el a Mézeskalács Múzeumba, fedezd fel élményeinket, válaszolj négy egyszerű kérdésre, és nyerd meg a két értékes ajándék egyikét❣️

✌️ Ajándék #1

Két órás családi terepjárós kaland a Vidékjáró Terepjáró csapatával🚙.Garantáltan olyan helyeken fogtok járni, ahol még sokan szekszárdiak közül sem jártak. Rengeteget fogtok hallani a környék múltjáról, értékeiről. Színesen, tartalmasan – a jó hangulat garantált!

✌️ Ajándék #2

1 napos e-bike 🚴‍♂️ használat két fő részére az Összkeréken bringáival (vadiúj lehetőség, érdemes követni őket).Fedezd fel a környék csoda szép lankáit elektromos bicajokkal. Nincs olyan emelkedő, amit ne tudnátok megmászni. Túratippekkel is segítenek Nektek!

Mit kell tenned?Látogass el a Mézeskalács Múzeumba augusztus 1 és augusztus 21 között, töltsd ki a belépővel kapott játékszelvényt és dobd a gyűjtőládába. Augusztus 22-én sorsolunk és ha Te vagy a szerencsés, máris keresni fogunk. A nyereményedet egy éven belül bármikor beválthatod, sőt át is ruházhatod.

Játssz velünk és nyerj!